Ksw Epic: Typy, Kursy, Zakłady Bukmacherskie Gdzie Obstawiać

Ksw Epic: Typy, Kursy, Zakłady Bukmacherskie Gdzie Obstawiać?

Ksw 95 Typy Bukmacherskie I Kursy Wikłacz Vs Przybysz

W końcu MMA to bardzo szeroka dyscyplina, w skład której wchodzi wiele przeróżnych sztuk walki. KSW to jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych federacji w całej Europie. Świadczy u tym chociażby fakt, że od niedawna gale są transmitowane w kilkunastu krajach, a wszystko dzięki współpracy i transmisji na platformie Viaplay. Organizacja KSW to świetny przykład wyj?tkowo dobrze prowadzonej federacji MMA. Wystarczyła bowiem dekada, aby znalazła się ona wśród najlepszych europejskich organizacji mieszanych sztuk walki. Z tego też względu interesują się nią typerzy, którzy poszukują zakładów na KSW.

 • Najwyższy czas omówić KSW 88 i zakłady bukmacherskie związane unces najbliższą galą.
 • Obstawianie KSW jest trudniejsze, niż sportów zespołowych, ponieważ zakłady bukmacherskie nie są t stanie przewidzieć jednego błędy nawet teoretycznie lepszego zawodnika.
 • Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z ryzykiem.
 • Popularność w naszym kraju KSW zawdzięcza między innymi promocji, alcohol przede wszystkim dużym sukcesom polskich zawodników.

W wadze półciężkiej dominuje Phil de French fries, który zdobył passing 13 kwietnia 2018 roku i bronił go trzykrotnie. Świetnie prezentuje się również” “bilans Tomasza Narkuna, który zdobył pas t październiku 2015 roku i bronił move pięciokrotnie. Niebawem waga półciężka może doczekać się jednak innego mistrza, ponieważ coraz więcej mówi się o odejściu Narkuna do UFC. Na KSW 85 odbędzie się walka um tytuł mistrza kategorii wagi piórkowej. W walce wieczoru zobaczymy Salahdine’a Parnasse’a z Robertem…

💛 Nasz Bukmacher Na Ksw 94: Fortuna

Im bliżej gali, tym typy na KSW 95 są coraz bardziej poszukiwane poprzez graczy. Kursy em najbliższą galę KSW zostały wystawione przez bukmacherów z dużym wyprzedzeniem, dlatego obstawianie KSW 95 można było rozpocząć mhh długo przed galą. Przedostatnim bukmacherem, który oferuje bonus bez depozytu jest GoPlusBet. Rejestrując się unces kodem promocyjnym GoPlusBet otrzymamy freebet 30 PLN. Środki lo powinny pojawić się na naszym koncie w ciągu two dni od weryfikacji. Na bonus bez depozytu możemy również liczyć w Betters mostbet.

Gwiazda pierwszej wielkości w mieszanych sztukach walki. Conor Mcgregor – były mistrz UFC w wadze lekkiej i piórkowej, charakteryzujący się niezwykle efektownym i niekonwencjonalnym stylem prezentowanym w oktagonie. W 2017 roku stoczył zawodową walkę bokserską unces Floydem Mayweather Junior. i przegrał poprzez techniczny nokaut t 10. Stylem, który w pewnym stopniu łączy dwa już wspomniane jest grappling. Zawodnicy, którzy najlepiej czują się stosując tę technikę, dążą najczęściej do obalenia, celem podduszania względnie założenia dźwigni.

Ksw 95 Obstawianie Stroll – Faworyci Bukmachera Fortuna

I być może będzie in order to dość ryzykowany variant, ale myślę, że walka nie zakończy się na punkty czy przez techniczną decyzję. Analitycy bukmachera Fortuna wystawili zajecia z na galę w Trójmieście. Zdaniem ekspertów w walce wieczoru zwycięży Adrian Bartosiński. Kurs na jego triumf wynosi 1. 32, a przy wygranej Igora Michaliszyna widnieje kurs 3. 40.

 • Kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to chorwacki zawodnik jest murowanym faworytem do zwycięstwa.
 • W zakładach bukmacherskich sporym zainteresowaniem cieszą się zakłady na walkę wieczoru i oczywiście na to, który z zawodników wygra pojedynek.
 • Bardzo wysoki poziom organizacyjny we sportowy prezentują choćby gale organizowane poprzez Bellator.

Forma jest o tyle istotna, że gorsza postawa w ostatnich walkach może świadczyć o tym, że zawodnik jest obarczony np. Jakąś kontuzją, o której nie und nimmer mówi publicznie, the to ma przecież ogromny wpływ mhh typy bukmacherskie. Warto też zwracać uwagę na to, lub dany zawodnik miewa problemy ze zbiciem wagi. W kwestii kursów istotne jest nie tylko in order to, jakie są, gdy akurat na keineswegs spojrzymy. Pozwoli nam to stwierdzić, yak daną walkę obstawiają inni gracze i actually być może zweryfikować swoje typy mhh KSW.

Ksw Typy:  Jakub Wikłacz Vs Sebastian Przybysz

W drugiej walce um pas faworytem jest De Fries” “(@1. 36). Jako niezwykle wyrównane odznaczają się pojedynki Szymańskiego z . Heldem (obaj z . kursami @1. 90) oraz Hooi’a unces Łopaczykiem (również obaj @1. 90). Do innych faworytów można zaliczyć Kasperskiego (@1. 55), Dreczkowskiego (@1. 42) czy Bielskiego (@1. 42). Globalny bukmacher, którym jest Betclic również ma w swojej ofercie zakłady bukmacherskie na KSW. Betclic przedstawia swoje kursy mhh zwycięzców KSW em długo przed rozpoczęciem kolejnych gal mostbet aplikacja.

 • Dojść do drobnego urazu (niekoniecznie podczas walki), który nie wyklucza zawodnika z rywalizacji, ale może proceed osłabić.
 • Jego statystyki w największej federacji MMA na świecie prezentują się następująco.
 • Jeżeli chodzi o typy bukmacherskie na KSW 88, to na pewno wielu interesuje najbardziej walka wieczoru Rutkowskiego z Kaczmarczykiem.
 • Niewątpliwie Barnett to także bardzo utalentowany zawodnik, ale mimo wszystko keineswegs dajemy mu szans w tej walce i typujemy wygraną Phila De Friesa po kursie one 70.

Organizacja KSW jest bowiem zdecydowanie najpopularniejszą organizacją MMA w Polsce, dlatego każdy bukmacher chce mieć w swojej ofercie zajecia z bukmacherskie na KSW. Jednym z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych zawodników w MMA jest Mamed Khalidov. To polski zawodnik czeczeńskiego pochodzenia reprezentujący polskie barwy mhh arenie międzynarodowej.

Obstawianie Ksw : Informacje W Mediach

Zakłady bukmacherskie STS mogą pochwalić się interesującą promocją skierowaną do nowych graczy, którą można wykorzystać do obstawiania TRAINING FOR MMA i innych sztuk walki. Zakłady bukmacherskie udostępniają typy mhh zwycięzcę walki, liczbę rozpoczętych rund, bądź formę zwycięstwa (KO/TKO/DSQ/decyzja/poddanie). Istotne jest też sprawdzenie, ile zdarzeń znalazło się na kuponie oraz jakie są najwyższe zajecia z. Czasami zdarza się, że bukmacher decyduje się wystawić mhh KSW zakłady specjalne. Jednym z ważniejszych aspektów każdej gali MMA są zajecia z bukmacherskie. W końcu to one dają jasny sygnał, który z walczących stawiany jest w roli faworyta, a także mają realny wpływ na wysokość ewentualnej wygranej.

 • Gracze chętnie stawiają też na zwycięstwo Adriane Lipski – pierwotne 1. 50 zmieniło się na 1. 35.
 • Okazuje się, że nie tyle występują między nimi znaczne różnice, company znaczą zupełnie coś innego.
 • Możesz więc zamienić złotówkę na bonus 176 zł (200 zł minus podatek), a w przypadku przegranej stracić 1 zł.
 • Na KSW 27 po raz pierwszy t historii wprowadzono oktagon z klatką.

Każda KSW karta stroll jest układana t taki sposób, aby przyciągnąć zainteresowanie fanów i zbudować największy dochód ze sprzedaży PPV. Najlepsi zawodnicy, tacy jak Mamed Khalidov, mogą otrzymywać nawet ponad milion złotych za jedną walkę. W przypadku większości zawodników kwoty zamykają się w przedziale kilkuset tysięcy złotych.

Co-main Occasion Ksw Epic

Od czasu do czasu obywają się jednak gale, które można obejrzeć w ogólnodostępnej telewizji. Najgłośniejsze zestawienia często znamy nawet na kilka miesięcy wcześniej. Natomiast w ostatnich tygodniach przed galą ujawniana jest kompletna karta walk. Ogromna popularność organizacji objawia się tym, że po każdej gali momentalnie pojawiają się pytania o to be able to, kiedy następne KSW.

 • Pochodzą 1 od doświadczonych specjalistów, którzy na bieżąco śledzą poszczególnych zawodników i są zaznajomieni z ich umiejętnościami i aktualną formą.
 • Więcej em temat zakładów em sporty walki lub inne dyscypliny można znaleźć pośród typów dnia, które publikowane są codziennie.
 • Federacja KSW posiada umowę partnerską z bukmacherem Éxito.
 • Żaden z konkurencyjnych bukmacherów nie und nimmer wystawia równie szybko tak rozbudowanej oferty i tak atrakcyjnych promocji.

Najwyższy czas omówić KSW 88 i zakłady bukmacherskie związane unces najbliższą galą. Przed nami kolejne wydarzenie spod szyldu najbardziej prestiżowej organizacji TRAINING FOR MMA Starego Kontynentu we kolejny raz, wyj?tkowo ciekawe walki. Kursy bukmacherskie na KSW 88 są już dostępne i zgodnie z naszymi oczekiwaniami zdecydowanymi faworytami sobotniej gali będą między innymi Wójcik, Jambiev, Bielski czy Gać. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę podczas typowania KSW?

Ksw 96 – Typy I Actually Kursy Bukmacherskie ’07 06 2024

Obstawianie TRAINING FOR MMA rządzi się swoimi prawami i technische universit?t nasze osobiste sympatie nie powinny mieć znaczenia – zakłady MMA należy poprzeć analizą pozbawioną sentymentów. Osobista sympatia względem danego zawodnika/zawodniczki może się okazać zgubna. Status legendy watts swojej federacji bądź kategorii wagowej również nie sprawia, że rezultat walki jest przesądzony. Posłużmy się wyjątkowo jaskrawym przykładem z naszego podwórka.

 • Popularność MMA w Polsce znacząco wzrosła t ciągu ostatniej dekady.
 • To pierwszy przypadek ngakl długiej serii bezpośrednich walk pomiędzy tymi samymi zawodnikami t KSW.
 • KSW wydaje się jednak nadal” “być popularniejsze i in order to normalne, bo to be able to jedno z najpopularniejszych wydarzeń sportowych watts naszym kraju.
 • Dlatego też walka wieczoru w Olsztynie zapowiada się ekscytująco.
 • Nie tylko Mamed Khalidov stoi za ogromnym sukcesem organizacji KSW w Polsce.

Tym razem na gali keineswegs zobaczymy żadnej walki z udziałem kobiet. Kursy na typu bukmacherskie ma KSW 95 dostępne są w ofertach niektórych polskich bukmacherów on-line. W poniższym akapicie znajdziesz informacje em temat rekomendowanych przez nas bukmacherów em KSW 95, wraz z ich największymi zaletami. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat legalnych bukmacherów, sprawdź nasz ranking najlepszych bukmacherów online i dowiedz się więcej em temat ich ofert.

Pasy Mistrzowskie W Ksw

Do wyboru mamy wygraną em punkty, przez nokaut (KO) lub techniczny nokaut (TKO) oraz przez poddanie. Jak wiadomo, bukmacherzy oferują różne rodzaje zakładów bukmacherskich. Zobaczmy jakie są najpopularniejsze zakłady na MMA, the także UFC i actually KSW. Choćby z . tego względu nie może dziwić, że faworytem jest właśnie “Hightower” (przeskok pomiędzy kickboxingiem i MMA jest mniejszy).

 • Z pewnością taka przerwa od oficjalnych pojedynków i swój wiek zrobią swoje we z pewnością kondycyjnie przewagę będzie miał Philip.
 • Dość często takie walki nie są toczone na pełnym dystansie.
 • Barnett natomiast wraca na ring po bardzo długiej przerwie i to be able to” “watts dodatku w wieku 46 lat.
 • Młodzi kibice KSW mogą nie zdawać sobie sprawy, że początkowo areną zmagań zawodników był zwyczajny ring bokserski.
 • Kursy mhh KSW warto przejrzeć u najpopularniejszych bukmacherów, jak chociażby STS, Fortuna czy Betclic, które sekcję se sportami walki mają naprawdę mocno rozwinięte.” “[newline]Zakłady bukmacherskie na KSW 95 można obstawiać u legalnych polskich bukmacherów online.

Istnieje grono fanów, dla których grappling jest najbardziej efektowną formą walki. Wzrósł też kurs na wygraną Mariusza Pudzianowskiego unces 1. 15 do 1. 25, a new jednocześnie spadł mhh triumf Popka z . 5. 00 do 3. 75. Wszystkie powyższe kursy – oraz wiele odmiennych – znajdziecie na stronie naszego partnera, UNIBET.

Ksw 93: Typy, Kursy (06 04 Pierwsza Opulencia Ksw We Francji!

Niekwestionowaną legendą polskiego MMA jest również Michał Materla, który pojawił się już na szóstej gali, wygrywając na niej trzy walki i actually cały turniej w wadze średniej. W sumie, Michał Asunto stoczył dla organizacji KSW aż 25 walk i pod tym względem jest rekordzistą. Początki KSW pamięta również Łukasz Jurkowski, który wciąż jest związany z organizacją, ale aktualnie występuje w niej w roli komentatora. Tyle samo występów, co Łukasz Jurkowski, zanotował na swoim koncie Antoni Chmielewski. Wówczas, oficjalny debiut w organizacji KSW zaliczył najsilniejszy człowiek świata, Mariusz Pudzianowski.

 • Warunkami fizycznymi dorówna De Friesowi, jednak eksploatacja jego organizmu jest zdecydowanie większa.
 • Walka wieczoru KSW World famous to jedno z . najciekawszych wydarzeń ostatnich miesięcy w sportach walki.
 • Prawdopodobieństwo wygranej jednego zawodnika może być zdecydowanie większe niż u jego przeciwnika.
 • KSW to największa i najbardziej prestiżowa federacja, która zrzesza najlepszych zawodników nie tylko pod kątem umiejętności, light beer również pod kątem widowiskowości walk.
 • Po rozwiązaniu kontraktu z . UFC, zawodnik z Ameryki Południowej spróbuje swoich sił watts KSW, ale nie und nimmer widać po jego stronie argumentów, którymi mogłby zagrozić aktualnemu mistrzowi.

Z zakładu bez ryzyka na KSW możemy skorzystać również w Betclicu. Ten bukmacher oferuje reward na start t wysokości 50 PLN bez ryzyka. Aby w pełni wykorzystać tę promocję, należy zarejestrować się z kodem promocyjnym Betclic, a potem zagrać za kwotę 57 PLN. Nie dziwi zatem fakt, że typy na KSW są poszukiwane poprzez wielu fanów sportów walki. Największa polska federacja organizuje 13 gal rocznie, a new więc co miesiąc można obstawiać we typować KSW. Popularność MMA w Polsce znacząco wzrosła watts ciągu ostatniej dekady.

Zakłady Na Zwycięstwo Mma

Trudno się temu dziwić, wszak jest to największa i actually najpopularniejsza organizacja MMA w Polsce. Zakłady na KSW należy dobierać z rozwagą i poprzedzić wnikliwą analizą. Walki TRAINING FOR MMA cechują się bowiem dużą nieprzewidywalnością.

 • W ofercie tego bukmachera znajdziemy większą ilość rynków na każdą walkę niż t Betclic.
 • “Nic więc dziwnego, że obstawianie KSW t naszym kraju mother wielu zwolenników.
 • Jego statystyki dla polskiej federacji są naprawdę imponujące.
 • W tej sekcji znaleźć można wszelkie potrzebne informacje na temat konkretnych gal, ale też analizy i przewidywania na konkretne pojedynki.

Jeśli oglądasz galę, dużym udogodnieniem są zakłady KSW live, które pozwalają obstawiać typy w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, można wykorzystać wiedzę o przebiegu gali i wykorzystać ją do obstawienia opłacalnego kuponu. Typować możesz zarówno zwycięzcę walki oraz dokładny wynik spotkania. W ofercie znaleźć możesz szeroki wachlarz kursów” “bukmacherskich oraz analizy ekspertów, dzięki którym masz możliwość zwiększenia swojej szansy na wygraną.

Ksw 96 – Typy I Actually Kursy Bukmacherskie

Zobaczymy również turniej, który wyłoni najlepszego fightera wagi półciężkiej, więc nowości jest bardzo wiele. Najbardziej elektryzuje starcie Mameda Chalidowa z Tomaszem Adamkiem, ale pojedynekde Friesa z Barnettem także będzie bardzo widowiskowy. Znajdziesz you nas listę legalnych bukmacherów online, przeczytasz wartościowe artykuły i actually najnowsze informacje oraz dowiesz się więcej o skutecznym obstawianiu. Wszelkie treści zawarte w Serwisie najlepsibukmacherzy. pl mają charakter jedynie informacyjny i actually marketingowy.

 • Po zapoznaniu się z . opinią innych typerów warto jednak również samemu przeanalizować poszczególne typy na KSW.
 • Nie można więc liczyć w MMA em pewniaków w jeszcze większym stopniu, niż w innych sportach.
 • Jeśli chodzi o warunki fizyczne, to lepiej prezentuje się „Masa”, który ma aż u 6 cm dłuższy zasięg ramion.
 • Niemniej ciekawy jest wpływ tego jak wysoko nad poziomem morza położone jest miasto Meksyk.

Jak na razie Arkadiusz Wrzosek stoczył four walki i wszystkie wygrał. W pierwszym pojedynku pokonał Tomasza Sararę, a potem rozprawił się ze Słowakiem Tomasem Moznym. W kolejnych starciach Arkadiusz Wrzosek był już zdecydowanie lepszy od swoich konkurentów – Rumun Bogdan Stoica i Chorwat Ivan Vitasović przegrali z nim w 1. To pokazuje, że “Hightower” unces walki na walkę robi postępy.

Ile Zarabiają Zawodnicy Ksw?

Na moim kuponie obstawiam wygraną Jakuba Wikłacza na punkty i zwycięstwo Phila De Friesa watts 1. Podsumowując, wydaje się, że faworyt tego pojedynku jest wyraźny i jest nim Phil Para Fries. Biorąc pod uwagę dość słabą szczękę Sakaia, obstawiam, że panujący mistrz wygra przed czasem w swoim stylu – w 1 ) Jest to wyj?tkowo prawdopodobne, biorąc pod uwagę fakt, że 3 z a few porażek Brazylijczyk zanotował właśnie w pierwszej lub drugiej odsłonie. Jego najbliższy rywal do KSW trafił wprost z ULTIMATE FIGHTER CHAMPIONSHIPS, gdzie występował z 2018 roku. Jego statystyki w największej federacji MMA na świecie prezentują się następująco.

Jeśli szukasz najlepszego miejsca do obstawiania wydarzenia KSW Epic, to Totalbet jest doskonałym wyborem. Dzięki najwyższym kursom em rynku bukmacherskim, gracze mają szansę na większe wygrane. Co więcej, Totalbet cieszy się renomą za szeroką ofertę zakładów na różne zdarzenia sportowe, w tym KSW Epic.

Freebet Jak Działa Darmowy Zakład?

W sieci można znaleźć wiele porad dotyczących tego, jak typować KSW. Dużym zainteresowaniem cieszą się tidak zwane “pewniaczki” oraz darmowe zakłady na KSW. Zakłady bukmacherskie STS w swojej ofercie udostępnia usługę “gracze typują”, gdzie typerzy z najlepszymi statystykami dzielą się swoimi kuponami i actually typami. Oferty legalnych polskich bukmacherów są naprawdę bogate i dają nam coraz większe możliwości.

 • Warto dodać, że 30-latek jeszcze nigdy nie przegrał przed czasem.
 • Broniący tytułu Phil De Fries podejdzie do tego pojedynku z pozycji wyraźnego faworyta.
 • Ogromna popularność organizacji objawia się tym, że po każdej gali momentalnie pojawiają się pytania o in order to, kiedy następne KSW.
 • W takich walkach yak Szpilka vs Wrzosek czy Ruchała vs Kaczmarczyk może bowiem zdarzyć się wszystko.

Roku wprowadzono walki o pasy międzynarodowego mistrza KSW. Pierwszym mistrzem został niezwykle popularny w Polsce Mamed Khalidov. Federacja KSW posiada umowę partnerską z bukmacherem Bonanza. Oprócz kodu promocyjnego Fortunie znajdziemy tam zatem bardzo dużo opcji zakładowych, jeśli chodzi o typy bukmacherskie KSW.

3 🥊 Kto Zawalczy W Walce Wieczoru Ksw 88?

Najważniejszym elementem watts tym pojedynku będzie przewaga psychologiczna Wikłacza, który doskonale zna Przybysza i auf welche art jak z nim walczyć. Ubiegłoroczna konfrontacja pokazała, że różnica w poziomach obu zawodników robi się coraz większa na korzyść panującego mistrza. Wikłacz jest silniejszy, zna wszystkie braki Przybysza oraz auf welche art, jak zdominować move w klatce.

 • W walce wieczoru zobaczą starcie, w którym Darko Stošić, numer jeden rankingu, zmierzy się z najlepszym czeskim zawodnikiem w wadze ciężkiej, Michalem Martínkiem.
 • MMA czyli Mixed Martial Arts (ang. „mieszane sztuki walki”) to de facto nazwa dyscypliny sportu, taka jak np.
 • Miejscowi zawodnicy, którzy są przyzwyczajeni do takich warunków, znacznie zyskują w starciach z . przyjezdnymi, zszokowanymi wpływem otoczenia na ich kondycję.
 • Dobrym” “rozwiązaniem jest wtedy korzystanie z innych opcji – np.
 • W Superbet możesz odebrać 400 zł za darmo za wygraną Tomka względnie Mameda.

We wspomnianych klatkach odbywają się walki federacji UFC i nie und nimmer występują od tej reguły odstępstwa. W walce wieczoru nie przewidujemy żadnych niespodzianek i uważamy, że Daniel Rutkowski bez większego problemu pokona Patryka Kaczmarczyka. Rutkowski jest zdecydowanie bardziej doświadczonym zawodnikiem, posiada większe umiejętności od swojego przeciwnika. Kaczmarczyk wciąż jest postrzegany jako niespełniona gwiazda KSW, dlatego dla niego ta walka jest niezwykle ważna. Rutkowski mierzył się ze znacznie lepszymi rywalami i wygrywał z nimi walki, więc tutaj musi być podobnie. Na gali KSW 88 można obstawić wszystkie walki, które znajdują się na oficjalnej karcie walk.

Ksw 95 Promocje Bukmacherskie

Możesz również” “podjąć decyzję w sprawie udzielenia zgody watts ramach “Ustawień prywatności”. Przetwarzanie to nie wymaga wyrażenia przez Ciebie zgody, alcohol możesz mu się w każdej chwili sprzeciwić. Współpracujemy z . większością polskich organization bukmacherskich, ale nie und nimmer nakłaniamy do korzystania z żadnej unces nich. Dostarczamy obiektywnych i sprawdzonych informacji, aby każdy mógł wybrać bukmachera samodzielnie i niezależnie.

 • Obstawiać KSW można zarówno bezpośrednio w Internecie, jak i actually za pomocą aplikacji mobilnych.
 • Sprawdźcie kursy na ten i pozostałe pojedynki, a także nasz typ em trzy najważniejsze walki tego wydarzenia.
 • Karta go walking na Konfrontację Sztuk Walk o numerze 88 prezentuje się naprawdę dobrze.
 • I choć um formę fizyczną Chalidowa nikt się keineswegs martwi i można być pewnym, że wytrzyma bój mhh pełnym dystansie, in order to w przypadku pięściarza może być nieco inaczej.

Obstawiać KSW można zarówno bezpośrednio t Internecie, jak we za pomocą aplikacji mobilnych. Walka wieczoru podczas gali KSW 95 to starcie Jakuba Wikłacza z . Sebastianem Przybyszem. Pierwszy z nich jest aktualnym posiadaczem pasa mistrzowskiego w wadze koguciej, o który rozegra się cała walka. Obaj zawodnicy spotkają się w oktagonie już po raz piąty. Dlatego też walka wieczoru w Olsztynie zapowiada się ekscytująco.